HEMEN REZERVASYON YAP
Sıkça Sorulan Sorular Paylaş | Yazdır | Arkadaşına Gönder
Nasıl rezervasyon yaptırabilirim ?
Otel Rezervasyon Motoru : Otel Rezervasyon Motoru , Her otel sayfasında yer alan otelin başlığının üst bölümünde bulunur. Direk rezervasyon formunu gönderilen bilgilerinizle birlikte, otelin rezervasyon sorumlusu yada izmirotelleri.com ekibinden bir personel size geri dönüş sağlanarak , belirlediğiniz tarihler arasında rezervasyonunuz yaparlar. Rezervasyonunuzun kesinliği otel ile kurduğunuz iletişime bağlıdır.
Yapılan rezervasyonum ne zaman kesinleşir ?
İletişim Rezervasyon Motoru veya Otel Rezervasyon Motoru'nu kullandıysanız eğer , otel yada izmirotelleri.com ile kurduğunuz iletişim doğrultusunda , istenilen bilgiler eksiksiz ise (Kredi kartı bilgileri , kimlik bilgileri v.b.) rezervasyonunuz kesinleşir.
Oda rezervasyon motorunda ise yukarıdaki bilgiler eksiksiz verildiğinden otelin belirlenen tarih aralığı müsaitliği durumunda, rezervasyonunuz direk kesinleşecektir.
Neden kredi kartı bilgilerim isteniyor ?
Kredi kartı bilgileriniz rezervasyonunuzun kesinleşmesi için gereklidir. Bazı oteller rezervasyon kesinliği için ön provizyon almak isteyebilirler. Izmirotelleri.com acente olmadığı için kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi tutmaz, kullanmaz, para çekimi yapmaz. Rezervasyon başlangıç tarihi ile isteğiniz doğrultusunda ilgili otele fax yolu ile gönderilir, gönderildiği anda direk sistemden silinir. Kredi kartı kullanım yükümlüğü iletişim halinde olduğunuz otelden sorumludur.
Rezervasyonumu nasıl iptal ettirebilirim ?
Rezervasyon iptali, rezervasyon yaptırdığınız otel ile alakalı bir durumdur. Oteller genellikle (Fuar ve Kongre zamanları hariç) rezervasyonunuzu konaklayacağınız tarihten 1 gün öncesine kadar, karşılıklı iyi niyet doğrultusunda iptal edebilirler. Bu tamamen otel ile kurduğunuz iletişimle alakalıdır. Çok sorunlu iptallerde izmirotelleri.com araya girip sizin için otelle görüşecektir. Fakat kararı verecek olan yine otel rezervasyon sorumlularıdır.
Sitenize reklam vermek istiyorum ne yapmalıyım ?
Sitemize reklam vermek çok kolaydır , ister Firma sayfanızın promosyon bölümünden bize mesaj atabilir , yada tüm iletişim adreslerimizden bize ulaşarak reklam verebilirsiniz. Lütfen ilk önce Reklam Yönetimi  sayfamızı inceleyiniz.
Aliağa Otelleri Ayvalık Otelleri Balçova Otelleri Bornova Otelleri Buca Otelleri Bayındır Otelleri Beydağ Otelleri Bergama Otelleri izmir barları
izmir rent a car
izmir restoranları
izmir catering
otel ekipmanları
Çandarlı Otelleri Çeşme Otelleri Çiğli Otelleri Dikili Otelleri Foça Otelleri Gümüldür Otelleri Güzelbahçe Otelleri Gaziemir Otelleri
Konak Otelleri Karşıyaka Otelleri Karaburun Otelleri Kuşadası Otelleri Kiraz Otelleri Kemalpaşa Otelleri Kınık Otelleri Menemen Otelleri
Narlıdere Otelleri Özdere Otelleri Ödemiş Otelleri Seferihisar Otelleri Selçuk Otelleri Torbalı Otelleri Urla Otelleri Tire Otelleri
Copyright © 2015 Her Hakkı Saklıdır. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından izmirotelleri.com ve firmalar sorumlu tutulmaz.
merkez otelleri hakkımızda gizlilik s.s.s. reklam yönetimi kategori firmaları ilçe firmaları tüm firmalar iletişim