HEMEN REZERVASYON YAP
Izmirotelleri.com Hakkında  Paylaş | Yazdır | Arkadaşına Gönder
IzmirOtelleri.com Neden Var ?

Izmirotelleri.com , gelişen internet teknolojisinde İzmir’de konaklamak isteyen , ve konaklayacağı yerleri ağırlıklı olarak internetten seçen kullanıcıların , konaklama yerlerini sağlıklı bir şekilde seçip , aynı zamanda O yere ait Restoran , Rent a Car ve Cafe – Bar bilgilerine sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını sağlayan bir İzmir portalıdır.

İzmirOtelleri.com’un en önemli hedefi portal üzerinden reklam ve komisyon satışları yaparak şirket bünyesine kar sağlamak olduğu gibi , en sağlıklı firma bilgilerini son kullanıcıya sunmaktır.

Google Analytics raporlarına göre , Kış sezonunda günlük 800-1000 yaz sezonunda ise günlük 3000-3500 tekil giriş sahip olan izmiroteleri.com,  ortalama aylık 70.000 internet kullanıcısına hizmet etmektedir. Bu 70.000 kullanıcı sitede enaz 8 sayfa gezerek ortalama 560.000 sayfa görüntülemektedir. Yapılan bu girişlerin yüzde yetmişten fazlası yeni kullanıcıdır.

IzmirOtelleri.com ‘un en büyük hedefi her yıl giriş yapan internet kullanıcılarını 2 katına çıkartıp yüzde yüz güncel bilgileri ile müşterilerine istediklerini bulmalarını sağlayan bir portal olmak ve giriş yapan tüm yeni kullanıcıların CRM ini tutup en iyi şekilde yeniden değerlendirmektir.

Bunun için yeni kurulan saha ve ofis ekiplerimiz tüm güncel bilgileri sistemimize aktarmakta ve tüm müşteri kayıtlarını sistem CRM yazılımlarımıza eklemektedir.

Saygılarımızla
Izmirotelleri.com
Aliağa Otelleri Ayvalık Otelleri Balçova Otelleri Bornova Otelleri Buca Otelleri Bayındır Otelleri Beydağ Otelleri Bergama Otelleri izmir barları
izmir rent a car
izmir restoranları
izmir catering
otel ekipmanları
Çandarlı Otelleri Çeşme Otelleri Çiğli Otelleri Dikili Otelleri Foça Otelleri Gümüldür Otelleri Güzelbahçe Otelleri Gaziemir Otelleri
Konak Otelleri Karşıyaka Otelleri Karaburun Otelleri Kuşadası Otelleri Kiraz Otelleri Kemalpaşa Otelleri Kınık Otelleri Menemen Otelleri
Narlıdere Otelleri Özdere Otelleri Ödemiş Otelleri Seferihisar Otelleri Selçuk Otelleri Torbalı Otelleri Urla Otelleri Tire Otelleri
Copyright © 2015 Her Hakkı Saklıdır. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından izmirotelleri.com ve firmalar sorumlu tutulmaz.
merkez otelleri hakkımızda gizlilik s.s.s. reklam yönetimi kategori firmaları ilçe firmaları tüm firmalar iletişim